Повернення товару
Законодавство
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» Ви маєте право повернути непотрібний товар або обміняти його на інший протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Товар належної якості – це товар без дефектів, з цілісною упаковкою, який з певних причин не підійшов Вам. Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, продукти харчування та напої, якщо вони є належної якості, обміну або поверненню не підлягають.

Повернення або обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався, збережено його товарний вид і споживчі властивості. У разі, якщо товар належної якості піддавався механічним впливами, обмін або повернення не відбуваються.

Товаром неналежної якості вважається неякісний товар з будь-якими дефектами.

Порядок обміну товару належної якості
Покупець має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

Обмін товару належної якості проводиться протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей.

У разі обміну товару належної якості, доставка здійснюється за рахунок отримувача. У разі повернення коштів за товар належної якості, повертається лише вартість товару, без урахування доставки.
Порядок обміну товару неналежної якості
У разі отримання клієнтом товару неналежної якості, він має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення при зверненні в наш магазин, за допомогою сайту або пошти.

У зверненні необхідно описати причину обміну/повернення, прикріпивши до повідомлення детальні фото дефектів в належній якості.

Обмін товару неналежної якості здійснюється протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей. У разі обміну товару неналежної якості, доставка здійснюється за рахунок продавця

Правила здійснення повернення
Категорії товарів, які можна повернути
Поверненню підлягає вся продукція, яка продається на сайті: http://endorfinejam.com
Терміни, умови та порядок (процес) повернення товарів неналежної якості
У разі отримання клієнтом товару неналежної якості, він має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення при зверненні в наш магазин, за допомогою сайту або пошти.

У зверненні необхідно описати причину обміну/повернення, прикріпивши до повідомлення детальні фото дефектів в належній якості.

Обмін товару неналежної якості здійснюється протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей. У разі обміну товару неналежної якості, всі транспортні витрати за повернення і заміну здійснюється за рахунок магазину продавця
Фізичне розташування де можна зробити повернення
Ви можете відправити або особисто привезти продукцію, яку Ви хочете повернути або обміняти самостійно (за адресою м. Полтава, вул. Вузька, 19) або Новою Поштою відділення №4 м. Полтава, попередньо повідомивши про повернення за телефонами: +38 (093) 845 25 45; +38 (099) 174 39 38.

Як буде здіснено повернення коштів
Кошти будуть перераховані на вашу банківську картку на протязі 1-2 днів після отримання нами повернення. Для повернення коштів Вам потрібно повідомити нам номер Вашої картки та ПІБ.